Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

 

     Představujeme realitní společnosti Reality Ježová s.r.o. a Reality Hrazděra a spol., které na základě dlouholetých zkušeností svých zaměstnanců a spolupracujících osob nabízí  seriozní jednání a individuální přístup v oblasti realit včetně komplexu poskytovaných služeb.

 

     Poskytujeme poradenskou činnost a jednání k zajištění nákupu a prodeje všech druhů nemovitostí, včetně právního posouzení věci a vypracování příslušných smluv a dokumentů, zajištění jednání k zápisu vlastnického práva v katastru nemovitostí, přípravy a podání daňových přiznání k dani z nabytí nemovité věci včetně zajištění ocenění nemovitosti znaleckým posudkem.

 

     Zabýváme se i komplexem činností souvisejících s výměnami bytů, nájmem a podnájmem bytů, posouzením nájemních vztahů, zajištěním jednání se státními orgány a institucemi ve vztahu projednání dané záležitosti, včetně zajištění vyřízení věci s vlastníky nemovitostí, předání a převzetí bytů předávacím protokolem a odhlášení a přihlášení médií užívaných v daném bytě.

 

     Do naší činnosti patří i poradenská činnost související se správou nemovitostí, uzavíráním smluvních vztahů s dodavateli služeb, řešení vztahů vyplývajících z vlastnictví jednotek jak v domech ve vlastnictví bytového družstva, tak i v domech, kde výkon správy již zajišťuje společenství vlastníků. Zde jsme schopni poskytnout i komplexní právní servis a poradenskou činnost při zakládání družstev a společenství vlastníků, včetně vypracování příslušných dokumentů jako jsou stanovy, seznamy členů, domovní řády  pod., vedení členských schůzí družstva a schůzí shromáždění společenství vlastníků a přípravy usnesení z těchto schůzí.

 

     Zabýváme se i komplexem činností souvisejících s privatizacemi domů, zajištěním jednání s příslušnými institucemi, zakládáním právnických osob k účelu odkupu nemovitosti, posouzením dané nemovitosti, přípravou všech podkladů ke koupi nemovitosti a zápisem vlastnického práva v katastru nemovitostí. Do komplexu této činnosti patří i vypracování příslušných dokladů k členství v této právnické osobě, smlouvy k úhradě členského vkladu, smlouvy o převodu členského vkladu a družstevního podílu, nájemní smlouvy, vypracování prohlášení vlastníka budovy s určením jednotek v budově, společných částí nemovité věci, stanovením podmínek pro správu nemovitosti a způsobem hospodaření souvisejícím se správou dané nemovitosti a s  vkladem tohoto dokumentu k zápisu vlastnického práva do katastru nemovitostí. Následně zajišťujeme právní službu ve vypravování smluv k převodu jednotek do osobního vlastnictví, založením právnické osoby společenství vlastníků a všech náležitostí souvisejících se splněním podmínek původního prodávajícího a daňových náležitostí na místně příslušném finančním úřadě.


Reality Ježová s.r.o.
Srbská 53, Brno, 612 00
Mobil: +420 606 657 411, Telefon: +420 776 806 802
IČ: 03060462
rk.jezova@centrum.cz, rk.sommernitzova@seznam.cz
www.rkjezova.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek