Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

 

     Představujeme realitní společnosti Reality Ježová s.r.o. a Reality Hrazděra a spol., které na základě dlouholetých zkušeností svých zaměstnanců a spolupracujících osob nabízí  seriozní jednání a individuální přístup v oblasti realit včetně komplexu poskytovaných služeb.

 

     Poskytujeme poradenskou činnost a jednání k zajištění nákupu a prodeje všech druhů nemovitostí, včetně právního posouzení věci a vypracování příslušných smluv a dokumentů, zajištění jednání k zápisu vlastnického práva v katastru nemovitostí, přípravy a podání daňových přiznání k dani z nabytí nemovité věci včetně zajištění ocenění nemovitosti znaleckým posudkem.

 

     Zabýváme se i komplexem činností souvisejících s výměnami bytů, nájmem a podnájmem bytů, posouzením nájemních vztahů, zajištěním jednání se státními orgány a institucemi ve vztahu projednání dané záležitosti, včetně zajištění vyřízení věci s vlastníky nemovitostí, předání a převzetí bytů předávacím protokolem a odhlášení a přihlášení médií užívaných v daném bytě.

 

     Do naší činnosti patří i poradenská činnost související se správou nemovitostí, uzavíráním smluvních vztahů s dodavateli služeb, řešení vztahů vyplývajících z vlastnictví jednotek jak v domech ve vlastnictví bytového družstva, tak i v domech, kde výkon správy již zajišťuje společenství vlastníků. Zde jsme schopni poskytnout i komplexní právní servis a poradenskou činnost při zakládání družstev a společenství vlastníků, včetně vypracování příslušných dokumentů jako jsou stanovy, seznamy členů, domovní řády  pod., vedení členských schůzí družstva a schůzí shromáždění společenství vlastníků a přípravy usnesení z těchto schůzí.

 

     Zabýváme se i komplexem činností souvisejících s privatizacemi domů, zajištěním jednání s příslušnými institucemi, zakládáním právnických osob k účelu odkupu nemovitosti, posouzením dané nemovitosti, přípravou všech podkladů ke koupi nemovitosti a zápisem vlastnického práva v katastru nemovitostí. Do komplexu této činnosti patří i vypracování příslušných dokladů k členství v této právnické osobě, smlouvy k úhradě členského vkladu, smlouvy o převodu členského vkladu a družstevního podílu, nájemní smlouvy, vypracování prohlášení vlastníka budovy s určením jednotek v budově, společných částí nemovité věci, stanovením podmínek pro správu nemovitosti a způsobem hospodaření souvisejícím se správou dané nemovitosti a s  vkladem tohoto dokumentu k zápisu vlastnického práva do katastru nemovitostí. Následně zajišťujeme právní službu ve vypravování smluv k převodu jednotek do osobního vlastnictví, založením právnické osoby společenství vlastníků a všech náležitostí souvisejících se splněním podmínek původního prodávajícího a daňových náležitostí na místně příslušném finančním úřadě.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci